Nieuws

  Speeldata Website en e-mail adressen
SEIZOEN 2022 - 2023  
Stop 08 ESBC 50+ Scratch Nieuwegein 11/02 - 19/02 http://www.esbcnederland.nl
lia.esbcnederland@gmail.com
Stop 09 Bison 50+ Maarssen 05/03 - 12/03 http://bowlingverenigingmaarssen.nl
lia.esbcnederland@gmail.com
Stop 10 Deventer 50+ 22/03 - 23/04 http://www.esbcnederland.nl
dannouk@home.nl
Stop 11 Rotterdam IJsselmonde 05/05 - 07/05 wedstrijdzaken@bvrij.nl 
http://www.BVRIJ.NL
Stop 12 NK Scratch dubbel Leiderdorp 13/05 - 21/05  http://www.esbcnederland.nl
lia.esbcnederland@gmail.com
Stop 13 Open Tielse 09/06 - 11/06 http://www.bowlingtiel.nl/ 
hcptoernooi_50plus_tiel@hotmail.com
Nieuw seizoen 2023  - 2024  
Stop 01 16e Dutch Senior Open 02/06 - 06/08 https://www.senioropen.nl
ad@senioropen.nl

Uitslagen per stop en overige Tour info 2


Stop 07 10e STORM Jeneverstad on Tour
 
 
Champions
  HCP Dames   HCP Heren   Scratch mixed  
1 Karin Slimmers NL Joost Duivenboden NL Wim van der Veen NL
2 Inge Hazeleger NL Herman Schotte NL Ron van den Bogaard NL
3 Marja van Dijk NL Theo Hopmands NL Fred Dingenouts NL
 






 

Klik hier voor de scorelijst

Arie van Zuilen een "perfect" game.
Wim van der Veen 299 in de 2e game v.d.scratch finale.

 
Stop 06 Goes Senior Open
 
Champions
  HCP Dames   HCP Heren  
1 Martina Beckel DE Gerry Verbruggen BE
2 Linda van Kerckhove BE Lol Ellis GB
3 Angie Brown GB Uwe Tcharke DE







Klik hier voor de scorelijst

PERFECT GAMES : Geert-Jan van Baest (zijn 33e)en Steven Jeeves (GB)


Stop 05 Menken 50+
 
Champions
  HCP Dames   HCP Heren   Scratch mixed  
1 Annemie van Looveren BE Herman Schotte NL Paul Cosgrove GB
2 Yolanda Schouten NL John Buresh US Ron v.d. Bogaard NL
3 Inge Hazeleger NL Franck van de Berg NL Jack Edelaar NL







Klik hier voor Scorelijst

Stop 04 NK HCP Tilburg
 
Champions
  Dames A Dames B Dames C
1 Simone van Aalsburg Marja van Dijk Henny van der Jagt
2 Erica Melchionda Inge Hazeleger Gré van der Velden
3 Annemie van Looveren Petra Westerhof-Hofstee Riet Mica






 
Champions
  Heren A Heren B Heren C
1 Herman Schotte Gerrit de Kruijff  Rob Weichelt
2 Marien Melchionda    Nikos Fotinakis  Theo Hopmans     
3 Carlo Timmers Ronald Koot Hessel Koers









Klik hier voor scorelijst
 
Stop 03 Lelystad Open
 
Champions  
  Heren     Dames  
1 Frans Middag NL 1 Coby van Steenbrugge NL
2 Paul Cosgrove GB 2 Karin Slimmers NL
3 Gerrit de Kruijff NL 3 Marian Verhoef-van Straaten NL
 






Klik hier voor scorelijst
 


Stop 02 Hotel Asteria Venray
 
CHAMPIONS
  Heren     Dames  
1 Terry Hendrik NL 1 Yolanda Schouten NL
2 Wilfred Koops NL 2 Marja van Dijk-Uittenbogaard NL
3 Marcel Weggemans NL 3 Ria de la Roy   NL

Klik hier voor scorelijst
 











Stop 01 15e STORM Dutch Senior Open
CHAMPIONS
  MAN     WOMEN  
1 Steven Jeeves GB 1 Veronique Perniaux BE
2 Uwe Tscharke DE 2 Sara Avilam Harlap IR
3 Lol Ellis GB 3 Petra Duplois DE

Klik hier voor scorelijst