Opleidingsaanbod 2022-2023 online

donderdag 18 augustus 2022

In seizoen 2022-2023 organiseren we weer diverse opleidingen voor onze leden. Zo kun je komend seizoen een opleiding volgen tot trainer of wedstrijdleider. 

De rollen van trainer en wedstrijdleider zijn twee belangrijke voor de (toekomst van de) bowlingsport. Trainers zorgen ervoor dat bowlers beter worden en uitgedaagd blijven, waardoor zij plezier blijven behouden in de sport. Wedstrijdleiders zorgen voor goede sfeer en organisatie van toernooien en leagues, wat ook een enorme bijdrage levert aan het spelplezier van onze leden.

Wil jij via in de toekomst als trainer of wedstrijdleider jouw bijdrage leveren aan onze sport en daaruit zelf ook veel plezier en ontwikkeling halen? Klik dan hier voor meer informatie over ons opleidingsaanbod en de verschillende informatiebrochures.

De opleidingen gaan in oktober van start, dus wacht niet te lang met je inschrijving.

Misschien ook interessant...