Nieuwegeinse BV wint Stedenontmoeting 50+

maandag 2 december 2019

De Stedenontmoeting 50+ is gewonnen door de Nieuwegeinse BV. In Heerhugowaard bleven zij in de finale BV Maarssen en BV Heiloo voor. Het is na de winst in 2017-2018 de tweede SO 50+ titel voor de Nieuwegeinse BV.

De Stedenontmoeting 50+ is gewonnen door de Nieuwegeinse BV. In Heerhugowaard bleven zij in de finale BV Maarssen en BV Heiloo voor. Het is na de winst in 2017-2018 de tweede SO 50+ titel voor de Nieuwegeinse BV.

Van begin tot eind aan kop
Verdeeld over twee series verschenen twaalf teams uit het hele land aan de start van de Stedenontmoeting 50+ van dit seizoen. Alle teams speelden vier games, waarna de top 6 zich plaatste voor de finale. Het doek viel op een te kort van slechts 40 pins voor de dames & heren van BV Arnhem. Zij werden zevende. BV Goes ging als zesde naar de finale.

Met welk pinfall maakte daarna niet meer uit, alle scores in de finale gingen op nul. Nieuwe ronde, nieuwe kansen dus voor de zes finalisten. Toch was het de Nieuwegeinse BV, die de beste was in de voorronde, die opnieuw de leiding pakte en met een gemiddelde van 204,41 de finale wist te winnen. BV Maarssen verbeterde zich flink ten opzichte van de voorronde en werd tweede met 196,97 gemiddeld. BV Heiloo kwam op de derde plaats met een gemiddelde van 194,72.

De eervolle vermelding ging naar finalisten de Eindhovense BV, BV Goes en BV Haarlemmerliede. Zij bereikten wel de finale, maar vielen buiten de top 3.

Klik hier voor een overzicht van alle uitslagen en individuele scores.

De foto's van de prijsuitreiking volgen nog.

Misschien ook interessant...

NBF Christmas Challenge even op pauze

Week 2 van de NBF Christmas Challenge was net een dag onderweg toen we de challenge samen met de centra en Lanetalk op pauze hebben moeten zetten als gevolg van de nieuwe maatregelen i.v.m. het coronavirus.

Teamcaptains online in gesprek over restant NTL-speeldagen

Maandag 14 december organiseerden we een online bijeenkomst met teamcaptains van de diverse Nationale Trio Leagues. Onderwerp van gesprek was de invulling van de resterende speeldagen van dit seizoen.

MijnNBF is er voor jou, maak er gebruik van!

Als lid van de Nederlandse Bowling Federatie heb je toegang tot MijnNBF. Hier vind je o.a. jouw digitale ledenpas en een overzicht van al jouw scores. Met jouw gegevens kun jij je ook online inschrijven voor toernooien en heb je toegang tot onze mobiele app.

De Daltons uit Hellevoetsluis zijn Team van het Jaar

De Daltons uit Hellevoetsluis en uitkomend in de NTL Hoofdklasse zijn verkozen tot Team van het Jaar. Dankzij hun knappe prestaties en grote voorsprong in de competitie zijn ze verkozen.