MMEB-league in Flevoland & Noord-Holland breidt uit naar 5 verenigingen en 12 teams.

woensdag 2 oktober 2019

Waar de Nationale Trio Leagues afgelopen weekend van start gegaan zijn, start voor de bowlers met een verstandelijke beperking in Flevoland & Noord-Holland het nieuwe leagueseizoen zaterdag 5 oktober. Mét een nieuwe vereniging.

Waar de Nationale Trio Leagues afgelopen weekend van start gegaan zijn, start voor de bowlers met een verstandelijke beperking in Flevoland & Noord-Holland het nieuwe leagueseizoen zaterdag 5 oktober. Mét een nieuwe vereniging.

BV Haarlem sluit aan
De league voor bowlers met een verstandelijke beperking is alweer toe aan het derde seizoen. (Lees ook: Derde seizoen MMEB League Noord Holland - Flevoland van start) De afgelopen twee seizoen vonden de teams uit Heerhugowaard, Almere, Hoofddorp en Heiloo elkaar en zij krijgen dit seizoen gezelschap van teams uit Haarlem. En dat is voor de ontwikkeling van het bowlen in teamverband voor deze doelgroep weer een mooie stap! Het totaal van het aantal deelnemende teams staat nu op 12:

BV Heerhugowaard: 3 teams
BV Almere: 1 team
BV Hoofddorp: 3 teams
Sports4All Heiloo: 4 teams
Bison Bowling Haarlem: 1 team

We wensen alle deelnemers en de begeleiding veel succes tijdens de eerste speeldag in Heiloo.

Misschien ook interessant...

De NK 2020 van start gegaan voor onze leden met een verstandelijke beperking

De slogan voor de Nederlandse kampioenschappen 2020 is niet voor niets: 'De NK voor iedereen!' Dat betekent dat ook onze leden met een verstandelijke beperking hieraan deelnemen. En voor hen starten de regionale voorrondes deze periode.

League G-bowlen Noord-Holland & Flevoland weer begonnen

Het derde seizoen van deze League is van start gegaan. Waar het 2 jaar geleden als een pilot begon begint deze competitie voor mensen met een beperking steeds vastere vormen aan te nemen.

Spanning loopt op na 4e speeldag G-league

De league voor teams G-Bowlen in Noord Holland - Flevoland loopt op zijn eind en dat betekent dat de spanning flink gaat toenemen.

G-league voor het eerst in Haarlem

De league voor leden met een verstandelijke beperking in Noord-Holland en Flevoland bezocht in het derde seizoen voor het eerst Haarlem voor een extra speeldag.