Nederlandse Bowling Federatie
 
Bowlen.nl  
  Home » Over de NBF » Medewerkers Nederlandse Bowling Federatie Nederlandse Bowling Federatie YouTube LinkedIn Facebook Twitter Instagram Mobiele App
 
Ronald de Groot
 
Wedstrijdzaken

Telefoon: 0318 - 55 93 42
wedstrijdzaken@bowlen.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
 


Jan Jaap van der Sar
 
Topsport, talentontwikkeling,
aangepast sporten en communicatie


tel. 0318 - 58 12 81
jjvandersar@bowlen.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
 


Arjan de Vries
 
Directeur

adevries@bowlen.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
 


Ben van Spronsen
 
Opleidingen trainers en wedstrijdleiders

opleidingen@bowlen.nl
 


Harry Brands
 
Sales en Marketing

hbrands@bowlen.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag*







* werkzaam binnen Sportcluster Veenendaal
 


José Verberk
 
Management Assistente & Ledenadministratie

jverberk@bowlen.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
 


Kevin de Haan
 
Marketing en evenementen

kdehaan@bowlen.nl

Werkdagen: dinsdag en woensdag
 


Edwin van Delden
 
Bureaumanager & Financiële Administratie

financieel@bowlen.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag
 


Erik Tolboom
 
Regionale Coördinatieteams

0318 - 58 13 02
etolboom@bowlen.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag*







* werkzaam binnen Sportcluster Veenendaal
 


Laura Struik
 
Online Marketing

lstruik@bowlen.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag*








* werkzaam binnen Sportcluster Veenendaal