Nederlandse Bowling Federatie
 
Bowlen.nl  
  Home » Over de NBF » Medewerkers Nederlandse Bowling Federatie Nederlandse Bowling Federatie YouTube LinkedIn Facebook Twitter Instagram Mobiele App
 
Arjan de Vries
 
Directeur

adevries@bowlen.nl
 


Ronald de Groot
 
Wedstrijdzaken

Telefoon: 0318 - 55 93 42
wedstrijdzaken@bowlen.nl
 


Erik Tolboom
 
Sportontwikkeling

0318 - 58 13 02
etolboom@bowlen.nl
 


Jan Jaap van der Sar
 
Topsport, opleidingen, aangepast sporten en communicatie

tel. 0318 - 58 12 81
jjvandersar@bowlen.nl
 


Ben van Spronsen
 
Opleidingen trainers en wedstrijdleiders

opleidingen@bowlen.nl
 


José Verberk
 
Management Assistente

jverberk@bowlen.nl
 


Marieke Wiendels
 
Ledenadministratie

ledenadministratie@bowlen.nl
 


Edwin van Delden
 
Bureaumanager & Financiële Administratie

financieel@bowlen.nl
 


Anne Schulze
 
Verenigingsondersteuning

aschulze@bowlen.nl
 


Kevin de Haan
 
Marketing en evenementen

kdehaan@bowlen.nl